Kehribar Tesbih Renk Değişimi

Kehribar Tesbih renk değişimi olur mu? Kehribar tesbih doğal sürecinde kullanım ile renk değiştirebilmektedir. Toprak altında milyonlarca yıl fosilleşmekte olan reçinelerden oluşmakta olan kehribarlar. 200’den fazla çeşidiyle özel bir o kadar benzersiz bir taş olmaktadır. Pek çok hastalıklara iyi gelmesi ve şık görünümüyle hem takı hem de şifa amacı ile kullanılmaktadırlar.

Kehribar türlerine göre farklı renk değişim yöntemleri bulunmakta. Ceviz yağı uygulamaları, badem yağıyla parlatmalar, kınalama ve esansta bekletme kehribar taşı renk değişimi için uygulanmakta olan yöntemlerden birkaçı olmaktadır. Evinizde bulunması durumunda renk değişimi için zeytinyağı da kullanabilmeniz mümkündür. Kimyasal yöntemleri tercih etmek doğal taşların yapısını bozduğundan dolayı kehribartesbih.com olarak önermemekteyiz. Buna ek olarak doğal taşlar ısı ve enerji etkisiyle kendiliğinden renk değiştirebilmektedir. İç enerjiniz ve doğal taş kullanma sıklıklarınızla bu süreç değişebilmektedir. Doğal taşların enerji değişimleri, enerji aktarımları ve şifa etkilerinin kendi özgün yapılarında saklı olmaktadır. 

Kehribar Tesbih (Ateş kehribar) Renk Değişimi

Kehribar tesbih renk değiştirir mi? ateş kehribar tesbih renk değiştirebilmekte olabilen doğal taşlardan bir tanesi olmakta. Kaliteli ve özel bir doğal taş için 3 kere özel olaraktan cilalama işlemi uygulamaktayız. Bu işlem taşların özelliklerin sürdürmelerini desteklerler. Ateş kehribar renk değişimi kullanım sıklıklarınıza göre değişmektedir. Aldıkları cila sayelerinde çekim esnasında tesbih daha özel bir deneyim sunabilecektir. Tesbih çektikçe rengin özelleştiğini görebileceksiniz. Elinizin ısısı ve güneş ışıkları bu taşların renk değişimlerini desteklemektedir. Size özel vücut enerjiniz taşta suret bulacak. En sonunda özgün ve kendine has bir renk elde edebilmektesiniz.

Kehribar Tesbih (Sıkma kehribar) Renk Değişimi

Kehribar tesbih renk değiştirir mi? sıkma kehribar diğer kehribar türleri gibi renk değiştirebilmekte. Burada en önemli unsur doğal taşlı tesbih modelinizin gerçek taş olması. Doğal taşlar gerçek oldukları nasıl anlaşılır diye düşünüyorsanız ilgili blog yazılarımızı incelemeniz mümkündür. Sıkma kehribar gibi özel modellerde seçmekte olduğunuz ürün doğal taşlı olacağından dolayı renk değişimleri gözlenebilecek. Yaklaşık bir ay içerisinde sıkma kehribar tesbihin daha parlak ve özel bir renk aldıklarını görebilmeniz mümkün olmaktadır. Damla kehribar tesbih de kullandıkça özgün bir hal almakta. Vücut enerjiniz ve el ısınız renk değişimini etkilemektedir. Kullanma sıklıklarınıza göre farklı sürelerde renk değişimini görebilmektesinizdir.